top of page

Ramešs Balsekars 
"Dārgakmeņu tīkls"

Ikdienas apceres Patiesības meklētājiem

P.Kļava par Balsekara grāmatu
Play Video

P.Kļava par jauno grāmatu

PAR GRĀMATU

Rameša Balsekara ikdienas apceru grāmata “Dārgakmeņu tīkls” ir oriģināls un idejiski spēcīgs zināšanu koncentrāts - atbalsts ikvienam, kurš meklē atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Noliedzot reliģiskas tradīcijas un rituālus, autors ar katrai gada dienai veltītām īsām atziņām ieved lasītāju advaitas vēdantas filozofiskajā sistēmā, kuras aizsākumi meklējami senajās upanišadās un vēdās. Viedās atziņas ne vien sniedz atbildes, bet arī nomierina prātu un rosina atsijāt būtisko no ikdienas pelavām.

 

Mūsdienu cilvēkam, kurš pieradis pie ātras informācijas ieguves un apstrādes, "Dārgakmeņu tīkls" piedāvā ļoti īsu, koncentrēti intensīvu intelekta un vieduma "dienas devu", ko izlasīt iespējams pāris minūtēs, bet kuras iedarbība turpinās vēl ilgi lasītāja prātā.

 

Grāmata veidota tā, lai lasītājam būtu iespēja pierakstīt arī savas pārdomas: pie autora katras dienas atziņām ir atstāta brīva vieta, kur var atzīmēt radušos jautājumus, iebildumus, pārdomas vai savas apceres kopsavilkumu. Iespējams, pēc gadiem lasītājam būs interesanti pārlapot šo savu personīgo “domu grāmatu” un pavērot, kā laiks, iespējams, mainījis izpratni.

 

 

PAR AUTORU