top of page
photo-of-trees-in-forest-3801030.jpg
 • Vai un kā šobrīd notiek Pētera Kļavas lekcijas?
  Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem lekcijas notiek: 1) ar ļoti ierobežotu vietu skaitu KLĀTIENĒ m/n Daile; 2) pie jūsu datora mājās TIEŠRAIDĒ – var skatīties tikai konkrētajā datumā un laikā; 3) aptuveni nedēļas laikā pēc lekcijas norises mājas lapā ir iegādājams katras lekcijas VIDEO, ko pēc iegādes var skatīties 3 diennaktis
 • Kā iegādāties un pievienoties meditācijas TIEŠRAIDEI?
  Lai iegādātos un iegūtu pieeju meditācijas TIEŠRAIDEI, jums ir: 1. Jāspiež uz pirmajā lapā redzamo logu ar uzrakstu "P.Kļavas meditācija - TIEŠRAIDE" > "Reģistrēties un skatīties" 2. Atvērsies lapa, kurā ir vai nu A) jāreģistrējas vai B) jāielogojas: A) Ja Reanimāres lapā kaut ko darāt PIRMO reizi - jums ir jāpiereģistrējas – izvēlieties “SIGN UP” spiediet uz uzrakstu “Reģistrēties/pieteikties” Reģistrācija jāturpina, izvēloties vienu no piedāvātajiem variantiem: - vai nu jūsu Facebook kontu - vai Google kontu (profilu, piem., jūsu gmail adresi) - vai ievadot savu esošo e-pastu un izvēloties paroli B) Ja esat jau agrāk Reanimāres lapā reģistrējies, jums ir jāielogojas – izvēlieties “LOG IN”, izmantojiet to pašu variantu, ar kuru reģistrējāties 2. Kad būsiet piereģistrējies vai ielogojies, spiediet uz zemāk redzamo pogu “Skatīties” 3. Atvērsies jauna lapa ar TIEŠRAIDES logu Lai iegādātos pieeju tiešraidei, spiediet uz logā redzamo bultiņu “play”, pēc tam uz eiro simbolu un veiciet maksājumu. JA RODAS KĀDAS NESKAIDRĪBAS VAI JAUTĀJUMI, LŪDZU, NOTEIKTI ZVANIET: 20072255 NB! Ja gadījumā neizdodas veikt maksājumu, lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu maksājumu karte ir reģistrēta pirkumiem internetā un esat pareizi ievadījis kartes datus. Ja nezināt, kā to izdarīt savā internetbankā, lūdzu, sazinieties ar savu banku telefoniski – tas ir vienkārši un ātri!
 • Kā noskatīties video lekciju ?
  Lai noskatītos/iegādātos jebkuru video lekciju, jums ir: 1. A) Vienu – PIRMO – reizi jums ir jāpiereģistrējas (SIGN UP) Reanimāres lapā: spiediet uz uzrakstu “Reģistrēties/pieteikties” Reģistrācija jāturpina, izvēloties vienu no piedāvātajiem variantiem: - vai nu jūsu Facebook kontu - vai Google kontu (profilu, piem., jūsu gmail adresi) - vai ievadot savu esošo e-pastu un izvēloties paroli 1. B) Ja esat jau vienreiz lapā reģistrējies, turpmāk jums ir jāielogojas (LOG IN), izmantojot to pašu variantu, ar kuru reģistrējāties 2. Kad būsiet piereģistrējies vai ielogojies, spiediet uz zemāk redzamo pogu “Skatīties” 3. Atvērsies jauna lapa ar lekcijas aprakstu un video Lai iegādātos un sāktu skatīties lekciju, spiediet uz video redzamo eiro simbolu un veiciet maksājumu. Pēc katras lekcijas iegādes 72 h laikā (3 diennaktis) varēsiet to skatīties pēc jūsu izvēles neierobežotu skaitu reižu jebkurā jums ērtā laikā. NB! Ja gadījumā neizdodas veikt maksājumu, lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu maksājumu karte ir reģistrēta pirkumiem internetā un esat pareizi ievadījis kartes datus. Ja nezināt, kā to izdarīt savā internetbankā, lūdzu, sazinieties ar savu banku telefoniski – tas ir vienkārši un ātri!
 • Cik ir lekciju un vai tās noteikti jāklausās pēc kārtas?
  Pētera Kļavas izstrādātajā lekciju ciklā ir II daļas, katrā no tām ir 8 lekcijas, tātad kopā ir 16 lekciju cikls. I lekciju cikla daļa ir vairāk poulārzinātniska, mūsdienu dzīvei aktuāla, ar atsaucēm uz modernās zinātnes pētījumiem, atklājumiem, kas sasaucas ar senajām zināšanām. II cikla daļa ir paredzēta tiem, kas vēlas padziļināti izprast seno viedumu, kas skaidro eksistences būtību un sava ES meklējumus. Ieteicams lekcijas apmeklēt secībā, jo tā ir gan interesantāk, gan vieglāk saprotami, tomēr tas nav obligāti – jūs varat klausīties arī jebkuru atsevišķu lekciju, kas jūs interesē. Katra lekcija ir par atsevišķu konkrētu tēmu un ir saprotama arī bez iepriekšējām lekcijām.
 • Kad atsāksies lekcijas tām grupām, kurām sakarā ar Covid-19 tās tika pārtrauktas pavasarī?"
  P. Kļavas pavasarī pārtrauktās lekcijas grupām, kas sāka apmeklēt lekciju ciklu 2019.gadā, atsāksies, kolīdz būs iespējams pulcēties m/n Daile klātienē. Informācija par lekciju datumiem būs ievietota mājas lapas sadaļā “Lekciju datumi”, Reanimāres Facebook lapā, kā arī tiem klausītājiem, kas būs sarakstos, tiks izsūtīta e-pastos.
 • Vai Pēteris Kļava sniedz individuālas konsultācijas?
  Lielās aizņemtības un noguruma dēļ P. Kļava individuāli netiekas ar cilvēkiem, izņemto tos vecākus, kuri nesen zaudējuši bērnus (tikšanās ir bezmaksas). Visus pārējos, kas vēlas konsultēties par dažādiem medicīnas un psiholoģiskiem jautājumiem, P. Kļava lūdz atvainot un būt saprotošiem, un noteikti apmeklēt konkrēto jomu speciālistus. Uzdot jautājumus un saņemt atbildes aicinām lekciju beigās no zāles – visbiežāk jūsu uzdotie jautājumi ir aktuāli arī citiem lekciju apmeklētājiem. Kā arī tiešraižu skatītāji savus jautājumus var iesūtīt e-pastā pēc katras lekcijas nedēļas laikā. Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem atsevišķos video ir ievietotas mājas lapā “Atbildes uz jautājumiem”.
 • Vai Pēteris Kļava vada arī praktiskas nodarbības, piemēram, meditācijas?"
  Visiem, kas ir noklausījušies lekciju ciklu, tiek piedāvāta iespēja apmeklēt vasaras retrītus, kurus vada P.Kļava. Nodarbībās tiek apgūti uz seniem klasiskiem jogu darbiem balstīti prakšu pamati - sākot no attīrošās elpošanas vingrinājumiem, koncentrēšanās, dažādiem meditācijas līmeņiem līdz apcerei. Neatkarīgi no tā, vai jūs klausāties lekcijas klātienē vai tiešraidē, vai skatāties lekciju video, lekciju cikla beigās varēsiet pieteikties uz vasaras retrītiem, ja vēlēsieties.
bottom of page