Lekciju datumi

TĀ KĀ VIETU SKAITS ZĀLĒ IR IEROBEŽOTS, LŪDZAM NOTEIKTI UZ LEKCIJĀM PIERAKSTĪTIES IEPRIEKŠ!! SK. SADAĻU “KONTAKTI”

 SEKOJIET PĒTERA KĻAVAS LEKCIJĀM UN REANIMĀRE AKTIVITĀTĒM TAGAD ARĪ FACEBOOK ŠEIT.

Sakarā ar ārkārtas stāvokli, kas paredz ierobežot publiskus pasākumus, Pētera Kļavas lekcijas klātienē šobrīd tiek atceltas. Par visām izmaiņām, tai skaitā par klātienes lekciju atsākšanos, informēsim jūs mājas lapaswww.reanimare.lv sadaļā “Lekciju datumi”, kā arī Reanimāres Facebook lapā.

Pēc daudzu klausītāju lūguma šobrīd strādājam pie pirmās Pētera Kļavas video lekcijas izveides. Par video lekcijas saturu, laiku un iespējām noskatīties ziņosim nākamās nedēļas laikā.  Uz drīzu virtuālu tikšanos! 🙂


JAUNA GRUPA NO 1.LEKCIJAS – 2020.GADA 15.SEPTEMBRĪ – var pieteikties

———-

> GRUPA 2019-SEPT (M/N DAILE KR. BARONA 31)

8. lekcija “Lielais KĀ? senajā Dao un mūsdienās” – Kā būt veiksmīgam un kā audzināt savus bērnus, lai viņu dzīve būtu izdevusies? Atbildes uz šiem jautājumiem jāmeklē ne tikai psiholoģijā, pētījumos un mūsdienu zinātnē. Ir vērts ieskatīties arī senajā traktātā “Daodedzin”, ko pirms mūsu ēras cilvēcai atstāja veidais Laodzi. Lekcijā – mūsdienu pētījumi, atziņas un citāti no “Daodedzin”.

———

GRUPAS 2018-SEPT + 2019-JANV (M/N DAILE KR. BARONA 31)

15.lekcija “Kā pār-dzīvot pārdzīvojumus” – Lai cik atšķirīgi mēs būtu, lai cik dažāds būtu mūsu dzīves līmenis, pārdzīvojumu cēloņi visiem ir ļoti līdzīgi. Un arī zāles pret tiem ir vienas – saprast eksistences būtību un mēģināt dzīvot pāri. Lekcijā praktiski mūsdienu pētījumi un transcendentālās zināšanas. Ja jums ir radušies jautājumi par tēmām – attiecības, veselība, nāve, dzīves jēga – lūdzu, sūtiet tos līdz 15.aprīlim uz reanimare@inbox.lv

14. lekcija “Patandžali jogas aforismi– pirms apmēram 2000 gadu nemirstīgais Dienvidindijas jogs Patandžali apkopja senas zināšanas par eksistences uzbūvi un astoņām pakāpēm, kas jāsasniedz cilvēkam.

2020.gada 12. maijā plkst. 18:30 —- ir vietas

————————————————————

IEEJAS MAKSA – BIĻETES (IEGĀDE PIE IEEJAS ZĀLĒ) PĒC JŪSU IESPĒJĀM:

12 eur; 9 eur – studentiem, pensionāriem; bez maksas – invalīdiem