Pieteikties 9.lekcijai

Lekciju cikla II daļa (grupa “2017-sept”)

 SEKOJIET PĒTERA KĻAVAS LEKCIJĀM UN REANIMĀRE AKTIVITĀTĒM TAGAD ARĪ FACEBOOK ŠEIT.

9. lekcija “Skolotāji”

Visos laikos un dažādās pasaules vietās ir bijuši cilvēki, kas, izpratuši sava Es būtību, ir spējuši pārvarēt fiziskās pasaules likumsakarības. Viņu fenomens mūsdienu pragmatiskajai zinātnei nav izskaidrojams, bet mēs viņus saucam par cilvēces lielajiem Skolotājiem. Viņu dzīves piemērs un atstātās mācības mūs aicina apzināties, kas ir realiāte un kā izpaužas eksisence.

Lekcijā: vietas un kontineti, no kuriem nākušas senās zināšanas; fizisko nemirstību ieguvušie Skolotāji – viņu dzīvesstāsti un mācības; Laija joga – prakses sākums – meditācija uz gaismu.

 

Uz lekciju cikla II daļas 9. lekciju acinām pieteikties tos, kas noklausījās lekciju I daļu m/n Daile (no 2017. gada rudens līdz 2018. gada pavasarim grupā “2017-sept”).

Grupa “2017-sept” turpmāk tiks sadalīta 2 daļās:

“2017-sept-1” – lekcijas notiks reizi mēnesī otrdienās

“2017-sept-2” – lekcijas notiks reizi mēnesī ceturtdienās

Lekciju cikla II daļa notiks Stabu ielā 14 (studenšu korporācijas Daugaviete telpās)

Sīkāku informāciju saņems reģistrētie dalībnieki uz e-pastu septembra sākumā. Ja jūs esat apmeklējis lekciju cikla I daļu un nepaguvāt piereģistrēties uz 9.lekciju, lūdzu, sazinieties (sk sadaļu “Kontakti”)

 

Grupa “2017-sept-1”: Otrdiena, 2018. gada 2. oktobris – GRUPA IR PILNA

Grupa “2017-sept-2”: Ceturtdiena, 2018. gada 4. oktobris – GRUPA IR PILNA

*Piesakoties lekcijai, jūs apstiprināt savu personas datu apstrādi. Visa jūsu iesniegtā informācija (t.sk. personas dati) tiks izmantota tikai jūsu pierakstam uz biedrības Reanimāre organizētajām lekcijām. Datu glabāšanas ilgums –  līdz lekciju cikla beigām. Personas datu pārzinis: biedrība Reanimāre, adrese: Stabu 20 – 17, Rīga, telefons uzziņām: 20072255